بارگذاری

درباره ما

وب سایت بزرگ کاورباکس بعد از دو سال کار شبانه روزی در ابتدای سال ۹۶ افتتاح گردید, ایده اولیه طراحی این سایت بر پایه فراهم کردن مکانی جهت فروش سهل و آسان طراحی کاور بازی ها و فیلم های روز دنیا و همچینین دسترسی آسان کاربران و فروشندگان به طراحی های بروز و با کیفیت و خلاقیت بوده است.
زمینه فعالیت سایت بر پایه عرضه طراحی های باکس آرت و کاور در زمینه بازی ها و فیلم ها می‌باشد, کلیه کاربران کاورباکس به دو گروه همکاران (فروشندگان) و مشتریان(کاربران عادی) تقسیم میشوند که تلاش و هدف عمده تیم ما پیشرفت و کمک هر چه بیشتر به گروه فروشندگان در زمینه فروش فیلم و بازی است.زیرا امروزه یکی از عوامل مهم در فروش بازی و فیلم در دنیا طراحی های باکس آرت ( کاور) با کیفیت و زیبا برای اینگونه محصولات است که بتواند قدرت جذب و آشنایی هر چه بیشتر کاربر به آن محصول را دارا باشد.
صمیمانه پذیرای پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.


سابقه ما

تیم طراحی کاورباکس متشکل از یک گروه دونفره است با بیش از ۱۰ سال سابقه طراحی در زمینه فتوشاپ ، ایلوستراتور و افترافکت که سعی در برآورده کردن نیازهای طراحی شما عزیزان را در هر ضمینه ای دارد.

چشم انداز ما

ما بر این باوریم که در آینده ای نزدیک مردم و بخصوص شرکت های بزرگ بیش از پیش به کیفیت طراحی محصولاتی که استفاده میکنند اهمیت می دهند. بنابراین ما متعهد هستیم طراحی هایی را ارائه دهیم که ترکیبی از کیفیت و نوآوری برای کاربران و جذب کاربر برای شرکت ها باشد, در نتیجه به مشتریان برای رسیدن به بهترین و برترین کیفیت طراحی و لذت استفاده از محصولات کمک می کنیم.

تیم طراحی ما آشنایی با تیم طراحی کاور باکس

متین احمدی

متین احمدی طراحی کاور

امین حاجی زاده

امین حاجی زاده طراح کاور